NEDEN BİZ ?

TEKNOLOJİĞİZ

Korkmaz Karot inşaat sektöründe faaliyete başladığı ilk yıllardan itibaren, teknolojik gelişmeleri takip ederek; makine parkını sürekli geliştirmiştir.

GÜVENİLİRİZ

Şirketimiz yapımına başladığı tüm çalışmalarda, en kısa sürede ve en güvenli şekilde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla tamamlamıştır.

TECRÜBELİYİZ

Yılların verdiği tecrübelerle, bundan sonra da kalitemizden ödün vermeden hizmetlerimize devam edeceğiz…

HAKKIMIZDA


Kuruluş amacımız inşaatlarda özellik isteyen karot makina ile demirli ve demirsiz betonlarda delik açma , kırma ve kesme, mekanik , kimyasal ankrajlama uygulamaları üzerine sektörde daha kaliteli bir şekilde inşaat firmalarına hizmet sunmaktır.
Firmamız inşaat sektöründe faaliyetlerine 1992 tarihinden bu yana "Modern İnşaat Makineleri ve ekipmanları ile hizmet vererek, kuruluşundan bugüne kadar gerek hizmet kalitesi ve iş güvenliği, gerekse müşteri memnuniyetine verdiği değer anlayışı ile, bugün sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır.
Şirketimizin başlıca faaliyet konuları; beton delme, beton kesme, tel kesme, filiz ekimi / yapı güçlendirme (kimyasal ankraj), bina yıkımı ve poliüretan enjeksiyon uygulamalarıdır. Korkmaz Karot İnş. San. Tic. Ltd. Şti. hizmet sunduğu tüm iş konularında, çalışanlarının ve ilgili tarafların iş sağlığı ve iş güvenliğini ön planda tutma ve olası kazaları aldığı sıkı tedbirler sayesinde en aza indirme konusunda kararlıdır.
Şirketimiz, inşaat sektöründe faaliyete başladığı yıldan itibaren, teknolojik gelişmeleri takip ederek; sahip olduğu teknik donanımları ve makine parkını sürekli yenilemiş ve yenileyerek geliştirmeye devam edecek şekilde, şirket politikalarına şekil vermiştir.

Faaliyetlerimiz
Duvar kesme işlemi :
Demir donatılı veya donatısız betonlarda vibrasyonsuz hasarsız, tahribatsız sulu sistem hidrolik raylı, uzaktan kumandalı yatayda ve dikeyde kalıp gibi beton kesme özelliğine sahiptir.
Beton delme işlemi.
Karot ile demir donatılı veya donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız, tahribatsız sulu sistem elmaslı beton delme işlemi.
Asfalt kesme işlemi.
Yüksek performans hızlı kesme ve belirtilen metreye göre asfalt kesme işlemi


Yılların verdiği tecrübelerle, bundan sonra da kalitemizden ödün vermeden hizmetlerimize devam edeceğiz…

Beraber çalışabilmek temennimiz ile...

KORKMAZ KAROT
Beton Delme, Beton Kesme, Karot Ankara
BAHÇEKAPI MH. 2500 CD. NO: 11/24 ETİMESGUT /ANKARA